Show Filters

Dlaczego warto kupić u nas mini drony?

W naszym asortymencie znajdziesz jedynie sprawdzone urządzenia, które znamy, serwisujemy i do których posiadamy części zapasowe wraz z przydatnymi akcesoriami dodatkowymi. Akcesoria do dronów można zakupić u nas w atrakcyjnej cenie w ulepszonym zestawie do drona lub też osobno po zakupie drona.

Oprócz tego, że znajdziesz u nas dobrej jakości drony rekreacyjne to gdybyś z czasem się podszkolił i chciał rozwinąć swoje zainteresowanie, znajdziesz u nas również bardziej zaawansowane maszyny, czyli drony półprofesjonalne. Tego typu urządzenia można już amatorsko wykorzystywać do komercyjnych zastosowań.

Jeśli masz problem z doborem odpowiedniego urządzenia, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym specjalistą. Pomoże Ci w doborze najlepszego urządzenia, które spełni Twoje oczekiwania.

Jakie mini drony warto kupić?

Przygoda z dronami z pewnością przepełniona będzie radością i doskonałymi wspomnieniami, niezależnie od wieku. Dodatkowo to po prostu świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Często wiele osób prywatnie, zadaje nam pytanie, czy dron na prezent to dobry pomysł? W naszej opinii – bardzo dobry. Mini drony zostały zaprojektowane z myślą o wygodnym wykorzystaniu przestrzeni i możliwości zabawy w każdym miejscu. Także, jeśli na dworze pada deszcz, a dysponujesz sporym pomieszczaniem – nic nie stoi na przeszkodzie, aby takim dronem polatać sobie nawet w domu. Mini drony są bardzo uniwersalne.

Na początek przygody z mini dronami, możemy polecić m.in. Dron Visuo XS809 Mini, choć tych mini dronów na rynku jest wiele i najlepiej przejrzeć całą naszą aktualną ofertę. Producenci regularnie wypuszczają nowe modele, w których stosowane są nowości i usprawnienia technologiczne.

Kto powinien kupić mini drona?

Mini dron to urządzenie wyposażone w rozwiązania technologiczne z myślą o najmłodszych użytkownikach. Głównie z uwagi na usprawnienie procesu obsługi urządzenia. Oczywiście, dorośli również mogą czerpać satysfakcję z zabawy dronami, nie ma ustalonych ograniczeń wiekowych, jeśli chodzi o dobrą zabawę.

Urządzenia tego typu zostały zaprojektowane w ten sposób, aby nauka latania nie sprawiała trudności i aby młody użytkownik z łatwością mógł obsługiwać to urządzenie. Nie chcemy przecież, aby dziecko zniechęciło się do zabawy, ponieważ nie potrafi obsługiwać urządzenia.

Małe drony rekreacyjne są doskonałym pomysłem na prezent i tym samym mogą pobudzić zainteresowania młodego człowieka.

Jakie powinny być mini drony?

Kiedy szukamy urządzenia odpowiedniego dla dziecka czy też dla siebie, oczywiście warto wybrać takiego, który spełnia nasze oczekiwania i dostarczy nam wiele frajdy. Naszym zdaniem nie warto kupować dronów z najniższej półki cenowej czy oferty supermarketu, ponieważ takie urządzenia są po prostu bardzo podatne na awarie a co gorsza – słabo wykonane i odstające od innych modeli technologicznie. Nie ma też sensu kupować na start drogiego sprzętu – już za kilkaset złotych można kupić dobrego mini drona i na początek będzie to wystarczająco dobry wybór, którego obsługa nie będzie nas denerwować i zniechęcać do tego zajęcia.

Na co zwracać uwagę podczas zakupu mini drona

Przed zakupem drona najlepiej sprawdzić, czy nie ma problemu z dostępem do części zamiennych i akcesoriów dla danego modelu. Dodatkowo, drony powinny być atestowane i bezpieczne. Mini drony to produkty dla dzieci, więc lepiej nie oszczędzać na bezpieczeństwie i jakości wykonania.

Dobrze, kiedy dron wyposażony jest w inteligentne pozycjonowanie GPS – dzięki tej funkcji, urządzenie nie ucieknie dziecku z radaru i nie zgubi maszyny w powietrzu. Nowoczesna technologia ułatwia sterowanie, dziecko które jest już w pewien sposób zaznajomione z urządzeniami technologicznymi, nie powinno mieć problemu z obsługą drona. Oczywiście, najprawdopodobniej zajmie młodemu trochę czasu, aż nauczy się latać.

Pamiętajmy też o najważniejszym – mini drony służą głównie do zabawy i nauki latania, taki jest ich cel. Drony zabawkowe są dosyć eksploatowanym urządzeniami, więc nie denerwujmy się kiedy, dziecko wróci np. z podwórka z rozwalonymi śmigłami – to się zdarza.

Mini drony z kamerą

Na koniec, warto jeszcze zaznaczyć, że na rynku dostępne są też mini drony z kamerą – wiele dzieci z entuzjazmem podchodzi do możliwości obserwowania obrazu z perspektywy lotu ptaka, czy też śledzenie na żywo widoku. Pamiętajmy oczywiście, że jakość tych kamer w mini dronach nie jest oszałamiająca. Mini drony z pewnością świetnie spiszą się dla dzieci, które lubią nieszablonowe zabawę i rozrywkę.

Sprawdź całą ofertę mini dronów

Już teraz, zachęcamy do zakupu mini drona w naszym sklepie internetowym. Wspólna zabawa z dzieckiem przyniesie Wam wiele frajdy. To również jest edukacyjne i przyszłościowe urządzenie, szczególnie zalecane nawet przez lekarzy dla dzieci, które mają problemy z koordynacją ruchową. Gwarantujemy, że to doskonała zabawa dla małych i dużych. Jeśli nie wiesz, na jaki model się zdecydować, możesz też sprawdzić nasze zestawienie: drony według ceny. Znajdziesz w nim np. dron do 200 zł, dron do 300 zł, dron do 400 zł itd. – wszystko w zależności od Twojej kieszeni.