Show Filters

Drony rekreacyjne z kamerą i monitorem

Zasięg dronów rekreacyjnych sięga blisko pół kilometra, a czas lotu na pełnym akumulatorze trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Drony rekreacyjne często wyposażone są w kamery HD, dzięki którym możemy nagrywać i odtwarzać obraz w dobrej jakości. Sprzęt często posiada również moduł GPS, pozwalający określić lokalizacje urządzenia, czy też funkcje „powrót do domu”, która odpowiada za bezpieczne sprowadzenie drona do miejsca startu dosłownie jednym przyciskiem.

Drony z tej kategorii, oprócz udostępnienia możliwości nauki sterowania, pozwalają już bardziej wgłębić się w tematykę kręcenia filmów z powietrza. Jeśli mamy zamiar w przyszłości np. nagrywać specjalne materiały z użyciem drona, warto na początku właśnie kupić dron rekreacyjny i podszkolić swoje umiejętności. Z biegiem czasu, kiedy już opanujemy sterowanie i orientację przestrzenną, możemy zacząć myśleć o dronach półprofesjonalnych, które wykorzystywane są m.in. przez agencje reklamowe.

Dron rekreacyjny na prezent

Frajdy i zabawy z latania jest naprawdę wiele i doceni ją każdy, niezależnie od wieku. Sprzęt tego typu to nie tylko kreatywny gadżet do tworzenia spektakularnych akrobacji w powietrzu, ale i również świetne narzędzie do pracy i pogłębiania swoich zainteresowań. Dron w dzisiejszych czasach jest pewnego rodzaju wyznacznikiem rozwoju technologicznego – niegdyś takie urządzenia dostępne były jedynie dla armii i profesjonalistów, dziś obsługiwać zbliżone maszyny tego typu może praktycznie każdy. Zdjęcia i filmy wykonane z wysokości zapewne widziałeś już w Internecie – drony często wykorzystywane są do różnych filmów, prezentacji, materiałów i biją rekordy popularności w mediach społecznościowych. Drony z pewnością świetnie spiszą się na prezent osobie, która lubi eksperymentować z nowymi technologiami i nie boi się nowych wyzwań.

Jakiego drona rekreacyjnego wybrać?

Zastanawiasz się jaki model konkretnie wybrać? Zapraszamy w takim razie do przejrzenia naszej kategorii z dronami rekreacyjnymi. Posiadamy jedynie najwyższej jakości starannie wyselekcjonowane modele, sprawdzone osobiście przez nas. Konkretny wybór zależy głównie od budżetu, którym dysponujesz. Drony rekreacyjne, jak i drony dla początkujących, będą idealne dla młodszych użytkowników oraz osób, które wcześniej nie miały w ogóle styczności z tego rodzaju zabawą. Dodatkowo to dobry wybór, gdy nie jesteśmy przekonani, czy obdarowana osoba prezentem złapie zamiłowanie do tego typu hobby. Dobrego drona rekreacyjnego kupisz już nawet za kilkaset złotych.

Idealne na rozpoczęcie przygody z dronami

Podsumowując, jeśli dopiero co rozpoczynasz przygodę z dronami lub chcesz obdarować kogoś tego typu prezentem, warto wybrać właśnie drona rekreacyjnego. Nie poniesiesz wielkiej straty finansowej, jeśli faktycznie prezent nie przypadnie do gustu, choć to rzadko się zdarza. Drony rekreacyjne są stosunkowo tanimi maszynami, ale idealnymi do rozpoczęcia przygody z lataniem oraz kręcenia pierwszych filmów z góry. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na drony rekreacyjne, idealne dla dzieci oraz wszystkich, którzy dopiero co zaczynają latać! Modele zaprezentowane w tej kategorii stanowią pewien kompromis pomiędzy dronami półprofesjonalnymi i stanowią doskonałą furtkę do świata profesjonalnych dronów. Sprawdź też naszą ofertę na drony zabawkowe, drony dla dzieci i drony półprofesjonalne.