Show Filters

Drony dla początkujących w przystępnych cenach

Jeszcze kilka lat temu, aby zacząć przygodę z dronami trzeba było się trochę wykosztować.
W dzisiejszych czasach dobrej jakości dron dla początkujących dostępny jest na każdą kieszeń. Już za kilkaset złotych możemy kupić chociażby Visuo XS09H. Dron ten oferuje banalnie proste sterowanie, kilkanaście minut lotu na jednym akumulatorze, barometryczną stabilizację zwisu, powrót do miejsca startu oraz kamerę HD transmitującą obraz do telefonu.

Drony dla początkujących współcześnie posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności, które dostępne są również w bardziej zaawansowanych maszynach. Dodatkowo drony dedykowane początkującym wyposażone są w rozmaite usprawnienia pilotażowe, co jest wielkim ułatwieniem dla osób, które wcześniej nie miały okazji pilotować tego typu maszyny. Na początku zabawy z dronami ważne jest, aby nauczyć się orientacji przestrzennej – mini drony będą idealne i w sam raz na początek nauki.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć również inne interesujące modele. Kategoria drony dla początkujących powstała właśnie po to, aby nasi klienci mogli bez problemu znaleźć drony idealne na początek zabawy i przygody z dronami. Znajdziesz u nas również drony zabawkowe, drony dla dzieci, czy też drony półprofesjonalne.

Dlaczego dron dla początkujących?

Kolejnym aspektem, który przemawia za tym, aby na początek wybrać dron dla początkujących, jest pewnego rodzaju test. Wiadomo, że z urządzeniami technologicznymi różnie bywa. Możemy w nich zakochać się od pierwszego użycia, a możemy też dojść do wniosku, że jednak ta zabawa nie jest dla nas. Dron dla początkujących, jak już wcześniej wspominaliśmy, można nabyć za nieduże pieniądze, więc nawet jeśli ta forma rozrywki nie przypadnie Tobie lub Twojemu dziecku do gustu, to nie poniesiesz dużej straty. Jest to jednak rzadki przypadek, ponieważ dron to świetna zabawa, która się nie nudzi tym bardziej przy eksploracji nowych miejsc, z których możemy przygotować świetne filmiki oraz zdjęcia.

Pamiętajcie też, że niewłaściwe używanie dronów może zakończyć się różnymi wypadkami, np. utratą kontroli nad maszyną. Warto przed zakupem dwa razy przemyśleć jakich rozmiarów drona kupić – wiadomo, że mała maszyna nawet w przypadku kraksy nie wyrządzi większych szkód.

Dron dla początkujących 2020 – co wybrać?

Jak już wspominaliśmy wcześniej, drony potrafią dać nam mnóstwo zabawy i frajdy, ale na rynku mamy dostępnych wiele modelów. Osoba, która nie śledzi nowinek ze świata dronów, prawdopodobnie nie wie też, który obecnie dron na rynku będzie najlepszy na początek i który posiada najlepszy stosunek jakości do ceny. Najpierw warto nauczyć się pilotować drona i przy okazji upewnić, czy ta forma rozrywki jest faktycznie dla nas. Świetnie w tej roli sprawdzają się niedrogie i nowoczesne drony, z prostą obsługą i niewielkimi gabarytami. Sprawdź nasze propozycje.

Visuo XS809

Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych modeli dostępnych na rynku w kategorii dronów dla początkujących. Dron posiada wysoką jakość nagrań, wyposażony jest w kamerę 720p z Wi-Fi. Dodatkowo wyróżnia się naprawdę świetną dynamiką lotu; możemy nim ćwiczyć latanie od podstaw, jak i bawić się, nawet kiedy posiadamy już doświadczenie w pilotowaniu dronów. Maszyna ma również przyzwoity czas lotu – do 13 minut na jednym akumulatorze, a możesz uzbroić się dodatkowo w większą ich ilość. Zakup tego drona z pewnością nikogo nie rozczaruje – jest to świetny produkt w znakomitej cenie.

Eachine E52-TX

To najtańszy dron w naszym zestawieniu, który posiada wszystkie nowoczesne rozwiązania, takie jak barometr czy kamerę Wi-Fi. Wadą tego drona jest dosyć słaba dynamika lotu – najlepiej spisuje się w warunkach bezwietrznych. Dron posiada również opcje takie jak autostart, utrzymanie pułapu na danej wysokości, czy też lądowanie. To dobry dron na początek do zabawy, jeśli nie chcemy wydawać dużo pieniędzy na nietypowy gadżet dla dziecka.