Show Filters

Dlaczego warto kupować dodatkowe akcesoria do drona?

Gdy decydujemy się na zakup drona, to wydaje nam się, że nic więcej nie potrzebujemy. W końcu wszystko to, co potrzebne znajduje się w pudełku. I jest to poniekąd prawda, ponieważ zdecydowana większość dronów posiada wszystko to, co niezbędne, abyśmy mieli doskonałe wrażenia z latania. Jednak po pewnym czasie, gdy latanie dronem staje się już naszym hobby, zauważamy, że chcielibyśmy poeksperymentować, a do tego idealnie nadają się oferowane przez nas akcesoria do dronów.

Akcesoria do dronów to dodatki, dzięki którym możemy w pełni wykorzystać potencjał drona pod względem jego wydajności i żywotności. W ofercie naszego sklepu Kapitan Dron znajdziesz wiele różnych akcesoriów, ale zanim wybierzesz konkretne, to pamiętaj, aby przed zakupem upewnić się, że pasują one do Twojego urządzenia.

Jakie akcesoria do dronów są najczęściej wybierane?

Zastanawiasz się, w jakie dodatki do drona warto zainwestować? Poniżej przedstawiamy kilka akcesoriów, które na pewno Ci się przydadzą!

Pokrowiec do drona

Mimo że wiele dronów posiada w zestawie cienki futerał do przenoszenia urządzenia latającego, to jednak nie zawsze jest on wystarczająco duży, aby zmieścić wszystko to, co chcemy mieć przy sobie podczas latania. Dlatego wysokiej jakości etui na drona to zwykle pierwsze akcesorium, na którego zakup decydują się osoby uwielbiające latać dronem. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór plecaków na drona. Jesteśmy pewni, że na pewno znajdziesz taki, który w pełni będzie pasował do Twojego sprzętu, gustu oraz… budżetu!

Dodatkowe akumulatory

Latanie dronem jest ekscytujące, lecz niestety wiele dronów umożliwia zaledwie kilkanaście lub nawet kilka minut lotu. To dość mało. Tym bardziej, jeśli dronem chcemy pobawić się na zewnątrz. Z czasem chcemy więcej i niechętnie czekamy, aż baterie się naładują. Rozwiązaniem mogą być dodatkowe akumulatory, które sprawią, że będziemy mogli dłużej czerpać frajdę z latania. Wystarczy je podmienić i cieszyć się dłuższym lotem!

Karty SD o dużej pojemności

Zdecydowana większość z nas lata dronami po to, aby móc robić fantastyczne zdjęcia z lotu ptaka. Tego typu zdjęcia zawsze są niesamowite! Dlatego jeśli Ty również planujesz robić zdjęcia i nagrywać filmy za pomocą drona, to zapewne niezbędne Ci będą karty SD o dużej pojemności, które możesz nabyć również w naszym sklepie Kapitan Dron!

Dodatkowe śmigła

Niezbędnym akcesorium są także dodatkowe śmigła. To element drona, który właściwie najczęściej ulega uszkodzeniom podczas lotu. Zepsute śmigła jednak wcale nie muszą oznaczać końca ekscytującego latania, jeśli mamy pod ręką zapasowe!

Czy dołączenie akcesoriów do drona to dobry pomysł?

Na rynku nie brakuje akcesoriów, które można dołączyć do drona i być może polepszyć jego działanie. Należy jednak pamiętać, że zdecydowana większość urządzeń latających nie wymaga żadnych dodatkowych elementów. Mimo to wiele osób interesuje się tego rodzaju dodatkami. Istotne jest jednak, aby tego typu akcesoria testować na małej wysokości i bardzo blisko punktu startowego. Mają one bowiem duży wpływ na lot. Ważne jest również to, że przyczepianie akcesoriów do drona automatycznie zwiększa jego wagę. W niektórych krajach (np. Polsce) legalne latanie dronem bez rejestracji i szkolenia jest możliwe jedynie urządzeniem latającym poniżej 250 g, więc należy uważać, aby poprzez dodanie akcesoriów nie łamać obowiązujących przepisów. Ponadto cięższy dron na pewno umożliwi krótszy czas lotu.

Akcesoria do dronów – podsumowanie

Zakup drona to dobry krok, by rozpocząć fantastyczną przygodę z lataniem. Gdy już jednak opanujemy umiejętność latania, to zdecydowanie warto rozważyć zakup akcesoriów, które sprawią, że latanie dronem będzie dużo przyjemniejsze.

Szczególnie dodatkowe baterie mogą okazać nam się pomocne podczas szlifowania umiejętności.

Drony w sklepie KapitanDron.pl

W swojej ofercie, oczywiście oprócz akcesoriów do dronów, posiadamy również drony. Zachęcamy do zakupu produktów w naszym sklepie internetowym. Przy większości dronów, sugerujemy w zestawie zakup dodatkowych akcesoriów, tak aby nasz Klient był w pełni usatysfakcjonowany jego użytkowaniem.

Sprawdź również nasze pozostałe kategorie: