Syma X8 Pro recenzja – udany dron z GPS i kamerą HD

Syma to jeden z lepszych producentów dronów. Wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku, a więc nie ma co się dziwić, że drony tego producenta są tak popularne. Jednym z lepszych modeli jest Syma X8 Pro – to dron, który zachwyci każdego. Czy chcesz wiedzieć, ile kosztuje? A może chcesz dowiedzieć się, jakie oferuje funkcje? W takim razie nie zwlekaj dłużej i już teraz przeczytaj nasz artykuł, z którego zdobędziesz te cenne informacje. Zachęcamy do przeczytania!

Dron Syma X8 Pro – specyfikacja i podstawowe informacje

Choć na początku możemy nie dostrzec żadnej większej różnicy między dronem Syma X8 Pro a innymi popularnymi modelami dronów, to jednak zapewniamy, że jest to model, który jest znacznie lepszy od innych. 

Został wykonany z tworzywa sztucznego. Występuje on w dwóch wersjach: białej oraz czerwonej. Jego waga jest naprawdę niewielka – gdyż waży zaledwie 2,1 kg i to wraz z baterią. Patrząc na jego wymiary (50x50x19cm), można by stwierdzić, że jest duży, lecz to tylko takie wrażenie. Każde jego ramię ozdobione jest przez czerwoną i zieloną diodę LED, która wskazuje na głowę i ogon drona. Co jeszcze musisz wiedzieć na temat tego modelu drona?

Co znajdziemy w zestawie drona Syma X8 Pro?

Co składa się na cały zestaw drona Syma X8 Pro? Z całą pewnością jest to samo urządzenie latające wraz z kamerą FPV, pilotem, ładowarką, czterema śmigłami i osłonami, baterią, czytnikiem kart SD, śrubokrętem oraz małym kluczykiem. Do zestawu dołączona jest również instrukcja obsługi, z którą zawsze warto się zapoznać.

Co wyróżnia Syma X8 Pro na tle innych dronów?

Jedną z najważniejszych rzeczy, jaką możemy powiedzieć o dronie Syma X8 Pro, to jest to, że zapewnia całkowite bezpieczeństwo i precyzję. Posiada GPS, dzięki któremu dron raz-dwa może powrócić do miejsca startu – wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk. 

To, co różni ten model od poprzednich to także odległość lotu. W przypadku X8 Pro wynosi ona nawet 150 i 300 metrów! Można powiedzieć, że jest to prosty dron, który jest doskonałym wyborem dla osób początkujących. Może być używany także przez dzieci, lecz jedynie pod nadzorem osoby dorosłej.

Sprawdź nasze drony: Drony dla początkujących

Syma X8 Pro recenzja - wady i zalety

Syma X8 Pro obraz 4

Dron Syma X8 Pro ma bardzo wiele zalet. Jesteś ciekawy, z jakich powodów warto w niego zainwestować? W takim razie sprawdź to poniżej!

Zalety Syma X8 Pro

Wady Syma X8 Pro

U nas znajdziesz X8 Pro i wiele innych ciekawych dronów

Dron Syma X8 Pro to interesujący produkt, którzy spodoba się zwłaszcza tym osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dronami. Mimo że czas lotu (wynoszący mniej więcej 9 minut) nie dla każdego jest satysfakcjonujący, to jednak wystarczy dokupić baterie, aby cieszyć się dłuższą zabawą. Co jeszcze jest ważne – zdecydowanie możemy stwierdzić, że jest to jeden z lepszych modeli w tej cenie. Nie warto więc dłużej się zastanawiać, tylko zdecydować się na zakup drona Syma X8 Pro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

DARMOWA DOSTAWA przy dowolnych zakupach w naszym sklepie internetowym.

Zwrot towaru

Bezproblemowy oraz prosty zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Gwarancja dystrybutora

Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie posiadają gwarancję dystrybutora.

SSL Bezpieczne zakupy

Wszelkie transakcje dokonywane w naszym sklepie są szyfrowane protokołem SSL.