dron hubsan x4 hs501 s

Hubsan H501S X4 – recenzja drona

Nie da się ukryć, że aktualnie drony z kamerą i drony wyścigowe cieszą się dużą popularnością. Po wysokiej jakości urządzenia bardzo często sięgają profesjonalni fotografowie, ale nie tylko. Takie sprzęty wybierają także inni. Ich wybór na rynku jest naprawdę ogromny, a jednym z najbardziej interesujących modeli jest dron Hubsan H501S X4 – to zaawansowany dron, który posiada mnóstwo funkcji, dużą moc oraz prezentuje się rewelacyjnie. 

Wstęp recenzji

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego modelu, to pomożemy Ci w podjęciu decyzji. Przygotowaliśmy recenzję drona Hubsan H501S X4, dzięki której dowiesz się, czy warto zainwestować w to urządzenie. Pamiętaj także, aby przed dokonaniem zakupu zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy takich jak m.in. łatwość latania dronem, wytrzymałość urządzenia, czy jakość kamery. Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się, czy Hubsan H501S X4 jest wart zakupu!

Specyfikacja drona H501S X4

Kupując drona Hubsan H501S X4, w pudełku znajdziesz kilka elementów takich jak:

Ten model dostępny jest w dwóch kolorach – możesz zdecydować się na biały lub czarny. Wszystko tutaj zależy wyłącznie od twoich preferencji. Waży niedużo – zaledwie 2,33 kg, natomiast jego wymiary to ok. 22 cm x 22 cm x 7 cm (jest 2 razy większy niż dłoń dorosłej osoby). Jego zaletą z pewnością są piękne, pozłacane ramiona i kokpit, co jest doskonałym wykończeniem drona. 

Opisywany dron Hubsan h501S X4 został wyposażony w silniki bezszczotkowe, dzięki którym urządzenie może pochwalić się świetną wydajnością i trwałością. Dodatkowo są sposobem na zmniejszenie ilości energii pobieranej z akumulatora podczas lotu. Jedna bateria zapewnia około 18 minut lotu, co jest naprawdę dobrym wynikiem, uwzględniając cenę tego drona. 

Oczywiście dron ten może pochwalić się również kamerą 1080p HD, która dostarcza obrazy i filmy prosto do smartfona. Poniżej możesz przeczytać szczegółowe informacje o jakości kamery w tym konkretnym modelu. Co więcej, istotną cechą konstrukcyjną jest oświetlenie LED, dzięki któremu łatwiej zauważysz drona. Jest ono przydatne nie tylko wtedy, gdy planujesz latać w nocy. Na dodatek Hubsan H501S X4 może obsługiwać kartę micro SD do 32 GB.

Wydajność drona Hubsan H501S X4

Czas na to, aby omówić szerzej zaawansowaną wydajność drona GPS. Podczas wyboru drona warto znać możliwości danego urządzenia. Wiesz już, że opisywany dron ma silniki bezszczotkowe, które gwarantują większą moc, co jest możliwe dzięki większej sile napędowej. Ma także wbudowany moduł GPS, który wpływa na stabilność urządzenia, zapewniając przy tym responsywność i płynną kontrolę lotu. W przypadku osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dronami, a także pilotów rekreacyjnych latanie dronem jest znacznie prostsze dzięki integracji modułu GPS. 

Niemniej istotne jest to, że dron wykorzystuje utrzymywanie wysokości, które wykrywa zmiany ciśnienia powietrza, właściwie dostosowuje się i może utrzymać stałą wysokość urządzenia. Dron Hubsan H501S X4 może zapewnić ci około 18 minut lotu i odległość kontrolną na poziomie 800 m. Istotne jest to, że tym dronem najlepiej latać wyłącznie na zewnątrz – ma w końcu ogromną moc! Dodatkowo, jeśli uważasz, że 18 minut lotu to za mało, to rozważ zakup dodatkowych baterii.

Jakie funkcje ma dron Hubsan H501S X4?

Hubsan H501S X4 jest idealnym przykładem drona, który zapewnia swoim użytkownikom mnóstwo funkcji. Głównie wynika to z tego, że wykorzystuje moduł GPS, dający dostęp do wielu przydatnych, zaawansowanych funkcji. Można by rzec, że to doskonałe urządzenie dla osób początkujących i pilotów rekreacyjnych, ponieważ ma wbudowanych wiele funkcji przeznaczonych szczególnie właśnie dla takich osób. Wśród dostępnych funkcji znajduje się m.in.:

Tryb Follow Me w dronach – co to jest?

Jaka jest jakość kamery w dronie Hubsan H501S X4?

Gdy jesteś profesjonalnym fotografem lotniczym i szukasz odpowiedniego sprzętu z kamerą do tworzenia wysokiej jakości filmów, to najprawdopodobniej Hubsan H501S X4 się nie sprawdzi, ponieważ nie ma systemów kamer gimbal. Natomiast opisywane urządzenie rewelacyjnie nadaje się dla osób początkujących, które chciałyby zacząć korzystać z inteligentnego drona, rozwijać swoje umiejętności fotografowania lotniczego, aby później móc zakupić droższy model. 

Dron Hubsan H501S X4 posiada wbudowaną kamerę HD 1080P, dzięki czemu świetnie nadaje się do wykonywania ostrych i wyraźnych zdjęć. Nie ma co prawda wbudowanego systemu gimbala, ale jeśli to dla Ciebie duża przeszkoda, to możesz zdecydować się na kamerę sportową z kamerą gimbal i dodać ją do swojego drona. Nie kosztuje ona zbyt wiele, dlatego warto rozważyć taką opcję.

Sterowanie dronem Hubsan H501S X4 za pomocą pilota

Dron Hubsan H501S X4 został wyposażony w jeden z najbardziej zaawansowanych pilotów spośród wszystkich. Wystarczy na niego spojrzeć, aby móc stwierdzić, że wygląda bardzo profesjonalnie. Ma również wbudowany ekran HUD, który umożliwia oglądanie filmów w czasie rzeczywistym. Nie da się ukryć, że jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż smartfony, co wynika z tego, że wykorzystuje częstotliwość 5,8 GHz, co ma wpływ na płynniejsze wideo. Rzecz jasna trzeba też wspomnieć o tym, że połączenie między dronem a wbudowanym ekranem HUD pilota jest mocniejsze i wręcz niezawodne! Nikt nie powinien mieć żadnych problemów z obsługą tego pilota, nawet osoby początkujące. 

Recenzja drona Hubsan H501S X4 – podsumowanie 

Śmiało możemy stwierdzić, że dron Hubsan H501S X4 to doskonały wybór dla większości osób. Jest bardzo łatwy w pilotażu, stabilny, a także posiada wbudowany tryb GPS dla zaawansowanych trybów lotu. Dodatkowo jego skorupa została stworzona z wytrzymałego tworzywa ABS, które doskonale chroni urządzenie. Ten dron kosztuje mniej niż dron do 1500 zł i jest znacznie lepszy niż inne drony w tym samym przedziale cenowym. Daje możliwość korzystania z wielu funkcji takich jak m.in. inteligentny powrót do domu i zapewnia około 18 minut lotu. Możesz z niego korzystać bezproblemowo nawet w chłodne dni. Uwzględniając wszystkie te aspekty, nie ma co się dziwić, że dron Hubsan H501S X4 cieszy się rosnącą popularnością!

Sprawdź ofertę naszych dronów

W naszej ofercie znajdziesz jedynie wyselekcjonowane drony, najwyższej jakości. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

DARMOWA DOSTAWA przy dowolnych zakupach w naszym sklepie internetowym.

Zwrot towaru

Bezproblemowy oraz prosty zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Gwarancja dystrybutora

Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie posiadają gwarancję dystrybutora.

SSL Bezpieczne zakupy

Wszelkie transakcje dokonywane w naszym sklepie są szyfrowane protokołem SSL.