Show Filters

Drony do 100zł wyróżnia proste sterowanie

Tanie drony charakteryzuje proste sterowanie: producenci dronów doskonale zdaja sobie sprawę, ze użytkownikami tych maszyn głównie są dzieci, więc zabawki są bardzo proste w obsłudze. Dron do 100zł co prawda nie jest żadnym wielkim technologicznym wynalazkiem, ale z pewnością wystarczy do angażujących zabaw na świeżym powietrzu i odciągnięcie dziecka choć na chwilę od komputera. Dron to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Możemy usiąść wygodnie w parku, wziąć w rękę kontroler i zacząć zabawę.

Pozwól dziecku na odrobinę frajdy

Dzieci ze sterowania dronem czerpią wiele radości oraz frajdy, a przy tym kupując tani sprzęt, nie musimy również obawiać się o ewentualne kraksy w powietrzu. Zdarzają się sytuacje, w których rodzice kupują dziecku drogi sprzęt, a później nawet boją się go oddać do użytkowania z uwagi na strach przed zepsuciem urządzenia. Takie działania nie mają sensu, lepiej już postawić na dron zabawkowy, który co prawda ma o wiele mniej funkcji, ale za to dziecko bez żadnego problemu będzie mogło go używać i ćwiczyć sterowanie przed użyciem bardziej zaawansowanych dronów.

Pamiętaj o bezpieczeństwie

Kupując dziecku zdalnie sterowaną zabawkę, która może osiągnąć całkiem sporą wysokość lotu, pamiętaj o zachowaniu ostrożności. Przeczytaj jeden z naszych artykułów – gdzie można latać dronem w Polsce. Nie należy wypuszczać drona w miejscu gęsto zamieszkanym, w pobliżu lotnisk, elektrowni, wodociągów, poligonów wojskowych i innych obiektów publicznych. Zalecamy, aby dzieci sterowały dronem jedynie pod nadzorem osoby dorosłej.

Jaki wybrać dron za 100zł?

Przeglądając kategorię dronów w cenie do 100 zł nie mamy aż tak dużego wyboru, więc warto wybrać odpowiedni model, który posłuży nam przez dłuższy czas i z którego będziemy zadowoleni my, a szczególnie nasze dzieci. Dokonując wyboru maszyny zwróć uwagę przede wszystkim na budowę drona. Zalecamy, aby dron do 100 zł był jednak mniejszych rozmiarów, tzw. mini dron. Mały dron zapewnia większą stabilność lotu i przyśpieszenie, nieco trudniej radzi sobie z warunkami wietrznymi, ale niestety wszystkie drony w tym pułapie cenowym mają dosyć słabą dynamikę lotu w trudnych warunkach pogodowych. Warto zatem również pamiętać o tym i wybierać stosunkowo dni bezwietrzne do zabawy.

Dla kogo dron za 100 zł?

Drony w tej cenie kierowane są głównie do dzieci i osób, które nie chcą dużo wydać pieniędzy na początek, a sprawdzić jak działa tego typu sprzęt. Drony w tej cenie są dobre do nauki sterowania, nie musimy się również przejmować, jeśli w trakcie lotu wystąpi jakaś kraksa w wyniku nieopanowania maszyny lub też awarii, ponieważ sprzęt ten zwyczajnie nie jest drogi.

Wybierając taniego drona, warto jeszcze dodatkowo zwrócić uwagę na czas pracy na jednym akumulatorze. Drony w tej cenie powinny zapewniać ok. 7 minut lotu. Rekomendujemy również, aby dokupić dodatkowe akumulatory, które są dostępne między innymi w naszym dziale akcesoriów. Możemy wziąć kilka akumulatorów i je wymieniać, kiedy np. jeden z nich się wyczerpie, przez co nie musimy ograniczać się jedynie do 7 minut zabawy. Dron za 100 zł również może być doskonałym prezentem dla dziecka, jeśli nie mamy też pewności, czy mu taki gadżet przypadnie do gustu. Jeśli dziecko polubi zabawę dronem, zawsze w przyszłości można kupić coś większego z GPS-em i kamera, np. drona rekreacyjnego. Na początek w cenie do 100 zł polecamy np. JJRCH31.